У Києві вийшла друком книга “Українська Православна Церква. Літопис — рік із життя 2009”, підготовлена редакційним колективом “Церковної православної газети” з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Цього разу щорічник, присвячений подіям церковного життя за минулий рік, видано в одному томі, на 592 сторінках.

Окрім хроніки церковних подій, окремим розділом у книзі представлено головні події 2009 р. — Помісний Собор РПЦ, обрання та інтронізація Святішого Патріарха Московського і всієї Русі; перебування в Україні мощей святителя Спиридона Триміфунтського; святкування 200-річчя від дня народження М. В. Гоголя; перший візит до України Предстоятеля Фінляндської Церкви; візит Святішого Патріарха Кирила до України; 450-річчя принесення Почаївської ікони Божої Матері на Волинь; підготовка діалогу з представниками УПЦ КП. В окремі розділи також виділено повідомлення про зовнішні зв’язки Української Православної Церкви і державно-церковні відносини. У додатках можна прочитати пастирські послання Блаженнішого Митрополита Володимира, листи, вітальні слова, офіційні звернення та доповіді Його Блаженства, журнали засідань Священного Синоду УПЦ, матеріали про звершені у 2009 р. архієрейські хіротонії та ін.

Нагадаємо, що вперше видання, призначене для всіх, хто цікавиться сучасною історією Українською Православної Церкви, побачило світ у 2006 р.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика