Витрати оплатять із міського бюджету
Московська влада вирішила організувати у Греції трудовий табір для молоді в монастирі в ім’я святого Пантелеймона на горі Афон, повідомляє інтернет-сайт “Седмиця.Ru”. Оплату витрат буде здійснено за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Москви на літню оздоровчу кампанію 2010 р.

У липні цього року міжнародний волонтерський загін, до складу якого увійшло 15 студентів з московських університетів, уже відправили до Греції для роботи у Свято-Пантелеймонівському монастирі. До загону увійшли студенти історичного та архітектурного факультетів Російського православного інституту св. Іоанна Богослова, Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету, а також МДУ ім. М. В. Ломоносова.
Афон є територією, куди допускають лише чоловіків, тому загін було сформовано винятково з юнаків. Було здійснено спеціальний відбір, під час якого з’ясовувалося, чим викликане їхнє прагнення поїхати на роботу до святих місць. Відсутність шкідливих звичок, повага до православних традицій і гаряче бажання потрапити до серця Греції — на Гору Афон — були головними критеріями під час відбору. Юнаки займалися благоустроєм братського корпусу, а також прилеглої до храму в ім’я святого Пантелеймона території скиту Старий Русик.
“Паломництво завжди сприймалося у Православ’ї як трудництво, — прокоментував «Церковній православній газеті» ініціативу московської влади директор Паломницького центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко, — і ми у своїй Концепції Паломницького центру розглядаємо необхідність безпосередньої участі паломника в житті монастиря. Афон — це один із найважливіших центрів Православ’я. Тому для кожного велика честь жити і трудитися, проходячи духовну реабілітацію в ньому”.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика