Чого чекати Україні?
Випускники за фахом “Теологія” лідирують серед числа молодих безробітних фахівців у Болгарії, передає Інформаційне агентство Білоруської Православної Церкви з посиланням на болгарське видання “24 години”.
У зв’язку з новою рейтинговою системою вищих навчальних закладів у Болгарії було опубліковано інформацію про рівень зайнятості людей різних професій. Виявилося, що богослови посідають провідне місце серед усіх спеціальностей за рівнем безробіття — 7 %, за ними слідують соціальні працівники з 6 %. Найменше число безробітних серед лікарів та фармацевтів.

Цього року й українські ВНЗ отримали право навчати студентів за фахом “Богослов’я”. Щодо майбутнього вітчизняних дипломованих теологів нам розповів доктор богослов’я, викладач Одеського національного університету імені І. І. Мечникова ігумен Євфросин (Бєлаш). “Якщо наші ВНЗ підготують справж­ніх фахівців-богословів, то вони обов’язково будуть затребувані. І насамперед, у науковій і освітній сфері, де зараз саме таких фахівців не вистачає. У найближчі п’ять років цей ринок не буде заповнений”, — зазначив ігумен Євфросин.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика