Обговорювалися питання релігійної освіти
Як повідомляє інтернет-портал “Богослов.Ru”, 13 листопада під головуванням екзарха Центральної Європи митрополита Німецького Августина (Константинопольський Патріархат) у м. Ессен у сербській православній парафії в ім’я святого первомученика й архідиякона Стефана відбулося чергове засідання православних Єпископських зборів Німеччини.

У засіданні взяли участь: єпископи Аристійський Василій, Левкійський Євменій і Аріанзький Варфоломій (Константинопольський Патріархат), митрополит Західно- і Середньоєвропейський Іоанн (Антіохійський Патріархат), архієпископ Берлінський і Німецький Феофан (Московський Патріархат), архієпископ Берлінський, Німецький і Великобританський Марк (Руська Зарубіжна Церква), представник Руської Православної Церкви в Німеччині архієпископ Клінський Лонгин, митрополит Німецький, Центрально- і Північноєвропейський Серафим (Румунська Православна Церква), єпископ Константійський Антоній (Болгарська Православна Церква).
Глава сербської православної юрисдикції в Німеччині єпископ Середньоєвропейський Константин за станом здоров’я не зміг взяти участі у засіданні.
Зібрання обговорило актуальні проблеми життя православних парафій Німеччини, у тому числі питання викладання православного віро-вчення та культури у рамках уроків Закону Божого в школах.
Збори православних єпископів у Німеччині створено у лютому цього року. Тим самим було виконано розпорядження IV Всеправославної передсоборної наради, що проходила в червні 2009 р. у швейцарському м. Шамбезі неподалік Женеви. Ця нарада ухвалила рішення про створення нових єпископських зборів у ряді регіонів світу для врегулювання становища діаспори, тобто віруючих, які проживають поза традиційними межами Помісних Православних Церков.
До складу Зборів православних єпископів у Німеччині входять десять єпархіальних і шість вікарних архі-єреїв, які представляють близько півтора мільйона православних християн різних національностей.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика