У галереї “Соборна” відбувся концерт на допомогу львівському хлопчикові, що потребує дорогого лікування

День благодійності, який відзначається в Україні 12 грудня, зібрав людей, небайдужих до чужої біди, у галереї “Соборна”, що на території майбутнього кафедрального собору м. Києва. Тут відбувся концерт духовної музики й авторської пісні, а також було проведено збір коштів на лікування 14-річного Павла Корчинського зі Львова. У хлопчика рідкісна вроджена вада серця, йому необхідна термінова пересадка органа. Операцію можуть зробити в Німеччині, але для цього потрібно зібрати півмільйона євро.

“Цей концерт, передусім, благодійний, — розповідає один з його учасників, ігумен Роман (Підлубняк), регент хору Київських духовних шкіл. — Про біду хлопчика ми дізналися з телебачення і вирішили приєднатися до благої справи. Разом з тим ми представили свій диск “Урочиста Літургія”, записаний до ювілею Блаженнішого Митрополита Володимира. Деякі твори, що увійшли до цієї збірки, вже виконувалися за богослужінням у Києво-Печерській Лаврі. Але всі разом вони прозвучали перед слухачами вперше”.
Концерт відкрився виступом ансамблю “Золоті куполи Києва”. Його учасники — Володимир Шинкарук, Олексій Ахаїмов і Сергій Сергієнко — виконали свої кращі пісні. Кожній з них передувало вступне слово керівника київського Клубу православної пісні та творчості Олексія Ахаїмова.
Пісня “Світлі дні” нагадала про духовну радість, яку несе Православ’я. Нова композиція “Князь Аскольд” розповіла про незаслужено забутого першого християнського князя-мученика на Русі. А на завершення музиканти виконали пісню “Благодатне Небо” — своєрідний гімн Міжнародного фестивалю православної авторської пісні.
У другій частині концерту змішаний хор КДАіС під керівництвом ігумена Романа (Підлубняка) виконав фрагменти “Урочистої Літургії”.
Перед виступом ігумен Роман звернувся до слухачів з проханням надати посильну допомогу Павлу Корчинському. “Наступаючі свята пройдуть для нас набагато світліше, якщо ми допоможемо людям, які цього потребують”, — сказав регент.
Після концерту відбувся збір коштів на лікування хворого хлопчика. За словами організаторів, їм вдалося зібрати понад 1800 гривень.
“Церковна православна газета” приєднується до благодійної акції. Охочі допомогти Павлу Корчинському можуть перерахувати кошти на такі рахунки:
У гривнях:
Філія “Західне РУ” АТ “Банк «Фінанси та Кредит»”
МФО–325923
Код ОКПО — 2569811878 (ідентифікаційний код клієнта)
Рахунок № 26200098250001
із вказівкою призначення платежу:
Перерахування коштів на рахунок № 26200098250001
ПІБ власника рахунку — Корчинський Іван Іванович.
В євро:
Філія “Західне РУ” АТ “Банк «Фінанси та Кредит»”
МФО–325923
Код ОКПО – 2569811878 (ідентифікаційний код клієнта)
Рахунок
№ 26209098250002
із вказівкою призначення платежу:
Перерахування коштів на рахунок
№ 26209098250002
ПІБ власника рахунку — Корчинський Іван Іванович.

Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика