Від 1 до 10 листопада 2010 р. в Євпаторії (Крим) пройшов чемпіонат України з шахів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.
У чемпіонаті взяли участь 56 осіб — 45 чоловіків і 11 жінок з 22-х регіонів нашої країни. Організаторами заходу виступили Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт”, Спортивна федерація інвалідів України з ураженнями опорно-рухового апарату.

Рівень учасників змагання серед чоловіків був дуже високим: майстри спорту міжнародного класу і майстри спорту України, кандидати в майстри спорту і першорозрядники. Нам, трьом шахістам з Києва, як дебютантам, присвоїли III розряд, і ми показали гідні результати. Переможцем нашого чемпіонату став майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України серед здорових шахістів, інвалід I групи з дитинства (ДЦП) Ігор Ярмонов (м. Маріуполь) — добра, щира і сильна духом людина.
Шахи — давня і мудра гра. Вона допомагає виховувати такі риси характеру людини, як терпіння, витримка, врівноваженість, сила духу. Спілкуючись з учасниками чемпіонату, я ще раз переконався в істинності слів Господа Іісуса Христа, що зворушують мене своєю життєствердною силою: “Сила Моя виявляється в немочі” (2 Кор. 12: 9). І це кожного дня підтверджувалося на практиці: щоденні чотиригодинні тури з перемиканням шахового годинника і записом ходів; далекий, майже кілометровий, шлях від житлового корпусу до місця змагань — ніщо не змогло зломити сили духу й мужності змучених важкими тілесними хворобами спортсменів.
Цілеспрямованість, життєлюбність, оптимізм кожного зі спортсменів можуть слугувати гідним прикладом для кожного християнина.

Віктор Науменко,випускник КДА

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика