На вулиці вийшло понад 5000 чоловік
Таким чином жителі м. Альмендралехо (Бадахос, Іспанія) виразили свій протест проти наказу Ради освіти Естрамадури про вилучення розп’ять із аудиторій коледжу Ортеги-і-Гасета, повідомляє “Седмиця.Ru”.
23 листопада у демонстрації, організованій Асоціацією батьків учнів коледжу, взяв участь кожний п’ятий громадянин міста. На вулицях можна було зустріти людей різних вікових категорій, що належать до різних прошарків суспільства.
Батько двох учнів коледжу Лоренсо Лосада, офіційний представник соціалістичної партії Іспанії у цьому регіоні, звернувся до суду із заявою про те, що релігійні символи в аудиторіях коледжу, такі як розп’яття і статуї Богоматері, на його думку, супе­речать світському характеру освіти. Лосада також наполягає на забороні будь-яких релігійних актів у коледжі.

На демонстрації було багато учнів коледжу. Люди несли в руках і на грудях розп’яття, співали церковні гімни.
Демонстрація була задумана як крок, що передує позовній заяві від Асоціації батьків учнів коледжу. Якщо Рада освіти не перегляне свого рішення, позову дадуть хід.
Офіційний представник Асоціації батьків учнів коледжу заявив, що вони нікому не хочуть нав’язувати свою віру і релігійні переконання, але й не дозволять іншим зневажати свої традиції.

Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика