Літургію вони дивляться у відеозаписі
У колонії суворого режиму американського штату Колорадо відбувають покарання пострижені в чернецтво Антоній та Матфій, а також ув’язнені Лука, Георгій і Давид, які прийняли Православ’я.

Ніхто з них не бував у православних храмах і не був на Літургії, богослужіння ув’язнені дивляться у відеозапису. Всі вони навернулися в Православ’я, вже опинившись у місцях позбавлення волі. Православними ці люди стали завдяки місіонерській діяльності отця Стефана Пауля, який багато років духовно опікує ув’язнених колонії. Отець Стефан — клірик Денверської митрополії Грецької православної архієпископії Константинопольського Патріархату.
Після того, як двоє з новонавернених виявили бажання постригтися в ченці, адміністрація видала отцю Стефану дозвіл звершити постриг прямо в стінах колонії.
Як повідомляє “Благовест-инфо”, посилаючись на грузинський тижневик “Сапатріаркос уцкебані” (“Вісник Патріархії”), зараз чернець Антоній пише ікони, а новонавернений Давид в’яже серветки з християнською символікою та розсилає їх православним віруючим різних країн.
Примітно, що новонавернені не знайомі один з одним, оскільки статутом цієї пенітенціарної установи передбачено сувору ізоляцію ув’язнених, навіть під час прогулянок. Однак право листування із зовнішнім світом за ними збережено.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика