Інтернет-ресурс знайомить з основами православної віри та духовного життя Православний інформаційно-аналітичний портал “Воцерковление.Ру” (www.vocerkovlenie.ru) відкрився з благословення єпископа Саратовського і Вольського Лонгина. Про це повідомляє “Взгляд-инфо”. “Воцерковлення — поняття досить нове для Росії, хоча й має вже свою історію. Якщо раніше це слово означало обряд, що відбувався одразу після Таїнства Хрещення, то тепер, кажучи “воцерковлення”, ми маємо на увазі процес поступового “вростання” людини в церковне життя, перетворення її на маленьку, але живу клітинку великого організму — Тіла Христового, Церкви”, — пише в одній зі статей сайта ігумен Нектарій (Морозов).
 За його словами, існують певні критерії воцерковленості: як часто людина приходить у храм, наскільки регулярно сповідається і причащається, чи молиться, чи читає духовну літературу, а головне — чи живе по-християнськи день-у-день: вдома і на роботі, з близькими та чужими. Разом з тим кожен, хто воцерковлюється, долає свій власний, багато в чому неповторний шлях, робить свої помилки, щось особисто для себе відкриває. І разом з тим — потребує допомоги й поради, що дасть можливість просуватися трохи швидше, уникати, хоча б частково, помилок, переконатися у правильності відкриттів.
Нині сайт у стадії розвитку. Він розрахований на активне спілкування між священнослужителями та віруючими. Читачі мають можливість поставити свої запитання духовенству й ознайомитися з блогами священнослужителів.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика