На урочистостях були присутні офіційні особи держави
У провінції Ратчабурі (Таїланд) відбулося мале освячення і церемонія громадського відкриття православного Свято-Успенського чоловічого монастиря, передає офіційний сайт Православної Церкви в Таїланді. Урочистості очолив Представник Руської Православної Церкви в Таїланді архімандрит Олег (Черепанін). У богослужінні взяли участь виконуючий обов’язки настоятеля Всіх­святського храму в Паттайї, голова фонду Православної Церкви в Таїланді ієрей Данай (Даниїл) Ванна, настоятель храму на честь святих апостолів Петра і Павла в Гонконгу протоієрей Діонисій Поздняєв, клірик Сєверо-Донецької єпархії Української Православної Церкви протоієрей Андрій Пушкарьов, ієродиякон Серафим (Ратчеа), церковнослужителі православних храмів у Таїланді та численні прочани.

З храму на честь Усіх святих у Паттайї у Свято-Успенський монастир було доставлено головну святиню православних віруючих Таїланду — ікону святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських.
Будівництво православного Свято-Успенського монастиря Московського Патріархату розпочалося в листопаді 2009 р., коли фонд Православної Церкви в Таїланді придбав ділянку землі розміром близько 9000 кв. м. для будівництва храму на честь Успіння Божої Матері і православного кладовища. Згодом Святіший Патріарх Кирил підтримав пропозицію архімандрита Олега (Черепаніна) щодо зміни планів будівництва та влаштування замість парафії чернечої обителі. Усі будівельні роботи велися на приватні пожертвування православних віруючих.
На сьогодні монастирський комплекс включає повністю облаштований храм на честь Успіння Божої Матері, каплицю на честь Іверської ікони Божої Матері, ігуменські покої, монастирські келії, інші господарські споруди, сад. У майбутньому планується будівництво катехізаторського училища і монастирської дзвіниці. При монастирі розташоване православне кладовище.
Серед тих, хто висловив бажання под­визатися у монастирі, є громадяни Росії, Румунії, Таїланду та Лаосу. З благословення Святішого Патріарха Кирила, список насельників буде представлено на розгляд в Управління Московської Патріархії по зарубіжних установах. Як передбачається, чин великого освячення у листопаді 2011 р. звершить керівник Управління архієпископ Єгор’євський Марк.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика