Відбулася нарада учасники міжконфесійного консультативного комітету
4 березня відбулася робоча нарада Християнського міжконфесійного консультативного комітету країн СНД і Балтії, присвячена темі “Співпраця релігійних і громадських організацій у сфері демографічної політики”. Зустріч пройшла у Відділі зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату.

У нараді взяли участь: голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, глава римо-католицької архієпархії Божої Матері в Москві архієпископ Паоло Пецці, голова ВЗЦЗ Російського союзу євангельських християн-баптистів В. К. Власенко, а також представники християнських Церков, що входять до Комітету (Вірменської Апостольської Церкви, Євангельсько-Лютеранської Церкви, РОСХВЄ, РЦХВЄ, Адвентистів сьомого дня) та громадських організацій, повідомляє Служба комунікації ВЗЦЗ РПЦ.
Митрополит Іларіон поділився своїми думками про те, що сьогодні можуть зробити для вирішення демографічної проблеми християнські Церкви й інші традиційні релігії. “Наше головне знаряддя, дорогі браття, — це проповідь. Тому ми маємо дуже широкий простір для взаємодії й можемо спільно обговорювати стратегію просвітньої роботи на підтримку сім’ї”, — сказав ієрарх. Він підкреслив, що тема сімейних цінностей має посідати одне з ключових місць у проповідницькій діяльності. Кожна парафія, кожна релігійна громада може стати тим місцем, де люди не тільки зустрічаються з Богом, беруть участь у таїнствах, але й дізнаються про те, що таке повноцінна родина.
У підсумковому документі наради представники християнських конфесій СНД і Балтії вказали на необхідність сформувати громадський рух на захист людської гідності та сім’ї у її християнському розумінні. Учасники зустрічі закликали бізнес-товариство сприяти формуванню позитивного образу здорової і багатодітної родини. На думку кліриків, важливими факторами оздоровлення демографічної ситуації є співпраця з державними органами з питання підтримки родини та християнських моральних цінностей, пропаганда здорового способу життя, навчання релігійним моральним цінностям у системі початкової, середньої й вищої освіти.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика