Планується створити сервіс онлайн-екскурсій по монастирях та храмах
Інформацію про переговори підтвердила прес-секретар Google Алла Забровська, підкресливши, що на сьогодні переговори перебувають у початковій стадії, передає Православие.Ru з посиланням на Благовест-инфо.

Одним із перших монастирів, який можна буде відвідати онлайн, тобто сидячи за своїм комп’ютером, може стати Саровська пустинь, розповів секретар комісії Міжсоборного Присутствія РПЦ з питань взаємодії Церкви, держави і суспільства Сергій Чапнін. «Саров — закрите місто, і не всі паломники можуть туди потрапити», — пояснює Чапнін. У самому монастирі поки що не розповідають подробиць проекту. Обитель вже має свої акаунти в мережах Twitter і Facebook.
Приклад Саровського монастиря наслідують й інші обителі. Вони також створюють сайти й акаунти в соціальних мережах. Ініціатива, як правило, за настоятелем обителі. Оптина пустинь, приміром, зареєструвалася у Facebook, Twitter і Livejournal. «Ми бачимо, що Інтернет розвивається, набирає обертів, і вважаємо, що нам потрібно починати спілкуватися з людьми і через цей канал», — пояснюють в редакції сайта монастиря.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика