Їхніми жертвами стали чверть мільйона людейДо числа зазначених сектантських груп входять представники сатанізму, вампіризму, спіритизму та чорної магії. Їхніми жертвами вже стали близько чверті мільйона чоловік. У так званих «чорних месах» беруть участь близько 10 тисяч осіб, передає Седмица.Ru з посиланням на регіональне бюро з боротьби із сектами при Товаристві Папи Іоанна XXIII в Риміні.
Діяльність сект в Італії докладно описує керівник бюро священик Альдо Буонаюто (Aldo Buonaiuto) у книзі, що була презентована 16 лютого в Папському Латеранському університеті в Римі, передає польський сайт KAI.

На думку керівника служби боротьби з сектами, важко визначити точну кількість жертв сектанства, тому що багато людей не хочуть говорити про це через страх або психологічну залежність від несприятливого середовища, в яке вони потрапили.
Товариству Іоанна XXIII вдалося зібрати деякі дані за допомогою опитування по телефону, що також дало можливість багатьом людям звільнитися від впливу сект.
У 2010 р. таким чином попросили про допомогу близько 3 тисяч чоловік. 31 % прохань про допомогу надійшло з півночі Італії, 31 % — з центральних областей і 24 % — з півдня. 54 % тих, хто звернулися до Товариства Папи Іоанна XXIII, — чоловіки, 46 % — жінки. Щодо віку тих, хто звернулися, то тут переважають люди середнього покоління (44 %), тоді як кількість молоді – 36 %, а літніх людей – 20 %.
Як зазначив Альдо Буонаюто, очолювана ним служба докладає значних зусиль, аби звернути увагу державних служб на деструктивну діяльність сект.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика