В Інтернеті з’явився майданчик для роботи
над історико-літературним та богословським коментарем до праць богослова
Інтернет-ресурс theophanica.ru, як повідомляє офіційний сайт Московського Патріархату, призначений для ознайомлення широкого кола читачів з творчістю святителя Феофана Затворника – видатного російського богослова, подвижника й учителя християнського життя, церковно-державного діяча та духовного письменника.

У спеціальному розділі сайта представлені електронні публікації творів святителя Феофана у відновленій авторської редакції, а також варіанти текстів, що увійшли до томів повного зібрання творів.
Матеріали публікуються у міру їх підготовки текстологічною групою науково-редакційної ради з видання повного зібрання творів.
Тексти творів святителя Феофана подаються на сайті в дореволюційній орфографії та пунктуації – з дотриманням принципів правопису, яким користувався святитель при їх публікації.
Сайт є майданчиком для формування основи історико-літературного та богословського коментаря до творінь святителя і в подальшому супроводжуватиме кожен том видання.
Коментар створюється членами науково-редакційної ради та запрошеними фахівцями в рамках відповідного розділу сайта, що функціонує в режимі закритого співтовариства.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика