Втім вони виявляють інтерес до фундаментальних
моральних цінностейСтоличний Університет Анауак, фонд «Aquí Estoy» («Я тут») і організація «Riva y Asociados» провели статистичне дослідження про ставлення мексиканських студентів-бакалаврів до релігії та Церкви. Як передає Седмица.ru, посилаючись на інформацію архієпархії Мехіко, яка опублікувала висновки статистиків, 73 % мексиканської молоді ставляться до Церкви критично або байдуже, в житті 27 % студентів релігія відіграє важливу роль.
Водночас дослідження виявило інтерес молоді до фундаментальних моральних цінностей і негативне ставлення до абортів, евтаназії й усиновлення гомосексуальними парами дітей.

Перше дослідження стосувалося безпосередньо ставлення студентів до релігії та Католицької Церкви. Друге аналізувало принципи та ідеали, які сучасна мексиканська молодь прагне втілювати в життя.
Половина студентів, які критично або байдуже ставляться до релігії та Церкви, заявили також, що релігійні питання викликають у них певний інтерес, проте вони не прагнуть долучитися до будь-якої релігійної спільноти.
27 % студентів, які повідомили про своє шанобливе ставлення до релігії та Церкви, бажають будувати своє життя згідно з християнськими цінностями. Молоді люди стверджують, що часто беруть участь у богослужіннях і не відмовилися б від участі у місії та соціальній роботі Церкви.
У свою чергу, 35 % молодих людей, які заявили про свою байдужість у ставленні до релігії, не відмовляються від віри в Бога, але й не довіряють Католицькій Церкві.
Студенти, які висловили своє критичне ставлення до Католицької Церкви як до «скучного та такого, що піклується лише про накопичення багатств» інституту, вважають католицизм однією з багатьох вигаданих людьми релігій. Однак, незважаючи на негативне ставлення до Церкви, ця частина молоді «довіряє Богові» і «цінує сім’ю».
26 % опитуваних вважають, що творити справи милосердя у житті дуже важливо.
31 % молоді відвідує церковні служби тільки в особливих випадка­х, таких як весілля, хрещення.
Цікаво відзначити, що для 22 % студентів Церква є «місцем для зустрічі», 18 % поважають її як інститут, який «шанує і дотримується традиції», і лише для 16 % Церква є «місцем зустрічі з Богом». Категоричне заперечення Церкви як інституту, «що обманює і обирає людей», зазначено у 21 % студентів.
При цьому 80 % молодих людей зізналися, що дуже посередньо знайомі з Католицькою Церквою, а 44 % студентів розповіли, що носять із собою як оберіг чотки або якісь релігійні символи.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика