Уже доступні понад 1000 видань
У бібліотеці розміщена переважно святоотцівська література. Книги доступні також у популярних форматах EPUB, Fb2, Mobipocket, сумісних із сучасними пристроями читання електронних книг.
Бібліотеку створено на базі «Сайта Андрія Лебедєва» — порталу святоотцівської літератури pagez.ru — однієї з найбільших бібліотек Інтернету. Кілька років тому власник перестав розвивати та підтримувати pagez.ru, портал «Православ’я і світ» зберіг фонд бібліотеки, розширив його і суттєво доопрацював технічно.

«До редакції регулярно надходили прохання читачів та колег — надати можливість для читання літератури з різних електронних носіїв, — говорить головний редактор порталу Ганна Данилова. — Тому було вирішено конвертувати книги з формату HTML у сучасні зручні для читання формати».
На сайті діє пошук за авторами, назвами книг і запитами читачів. Досягнуто домовленості з рядом православних видавництв про розміщення на порталі книг сучасних авторів. Надалі планується розширювати й поповнювати фонд, а також продовжувати технічне удосконалення бібліотеки.
Розробка бібліотеки здійснена студією «АйТі Медіа», керує проектом веб-майстерня храму в ім’я святого праведного Іоанна Кронштадтського в Гамбурзі. Редакція просить молитов про здоров’я раба Божого Павла, без якого розробка бібліотеки була б неможливою.
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика