Інопланетяни ніколи не відвідували нашу планету
Провідні вчені в галузі космічних технологій довели, що інопланетяни ніколи не відвідували Землю. «У Біблії чітко написано, що існують злі духи або біси, які можуть являтися людям. Швидше за все, очевидці cтикалися саме з ними, а не з інопланетянами», — розповів технічний і науковий радник Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA — National Aeronautics and Space Administration) Еллсворт Геррелз під час однієї зі своїх лекцій у Києві, передає invictory.org із посиланням на прес-центр асоціації «Еммануїл».

Радник NASA повідомив, що вчені не знайшли навіть потенційних можливостей для існування будь-якої форми життя на планетах нашої сонячної системи. Більше того, інші галактики розташовані настільки далеко від нашої, що, якщо летіти зі швидкістю світла, до найближчих планет доведеться добиратися мільйони років. Таким чином вчені довели, що НЛО ніколи не відвідували нашу планету, навіть якщо допустити, що технології «прибульців» значно перевершували наші.
Еллсворт Геррелз був у складі команди, яка змоделювала і запустила непілотовані кораблі «Вояжер-1» і «Вояжер-2», що облетіли більшість планет сонячної системи. Він брав участь у розробці та плануванні польотів на Місяць і Марс, запуску Міжнародної космічної станції, зіграв важливу роль у дизайні та подальшій розробці передових ядерних енергетичних систем США. Учений був також залучений до роботи Конгресу США, Департаменту енергетики, Департаменту оборони, NASA та інших державних установ.
Зараз він на пенсії і читає науково-популярні лекції з використанням рідкісних фотографій по всьому світу: в Росії, США, Таїланді, Польщі і тепер в Україні. Як учений, він переконаний, що наш Всесвіт створив «Первинний конструктор» — Бог, тому що поява такої складної та впорядкованої структури просто неможлива сама по собі.

Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика