Вони вірять у шлюб та не вірять чиновникам
Журнал «Reader’s Digest» опублікував результати соцопитування про довіру громадян різним інститутам та професіям. В опитуванні взяли участь 33 005 осіб з 16 країн Європи, повідомляє Богослов.ru з посиланням на швейцарське відділення «Reader’s Digest».
Найбільше європейці довіряють інституту шлюбу: 67 % опитаних продемонстрували свою «дуже високу» або «досить високу» довіру.
Найменше в Європі вірять чиновникам, уряду (27 % і 23 % відповідно) та індустрії реклами (14 %).

Більше половини опитаних європейців (51 %) висловили свою довіру радіо та телебаченню. Найвищий відсоток відзначено у Швейцарії (69 % – на 4 % більше, ніж у 2010 р.). Тут радіо та телебаченню довіряють більше, ніж шлюбу (66 %). Слід зазначити, що в цій європейській країні радіо та телебачення користуються найбільшою довірою у порівнянні з іншими інститутами та установами. Високий відсоток довіри швейцарці продемонстрували також організаціям з захисту навколишнього середовища і правовій системі (61 %).
Найбільший спад довіри в європейських країнах відзначено стосовно чиновників та Церкви. Особливо постраждала бельгійська Католицька Церква (спад довіри від 27% до 13 %). У Швейцарії Церква втратила 9 % (43 % – в 2010 р., 34 % – в 2011 р.). Вину за що найчастіше покладають на численні випадки сексуальних зловживань кліриків, про які стало відомо минулого року. У цілому по Європі свою «високу довіру» Церкві цього року висловлюють на 5 % менше людей (38 %).
Досить високою довірою серед європейців користуються організації з захисту навколишнього середовища (49 % опитаних висловили свою «дуже високу» або «досить високу» довіру), Інтернет (48 %), банки (40 %) і преса (40 %).
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика