Вона вірить, що зможе домогтися справедливості через суд
52-річна вчителька-християнка Аніта Вутен-Френсіс була звільнена зі школи нью-йоркського району Бруклін, у якій пропрацювала багато років, за те, що молилася до і після уроків, повідомляє інтернет-портал Православие.Ru, посилаючись на публікацію у газеті «Нью-Йорк Пост».
Протягом багатьох років вчителька молилася у класній кімнаті, при цьому не залучаючи до молитви учнів, під час великої перерви читала Біблію, а також очолювала групу викладачів, які влаштовували молитовні зібрання.

Проте в червні минулого року А. Вутен-Френсіс була раптово звільнена зі школи за свою християнську віру. Вона називає це «дискримінацією на релігійному ґрунті» і подає позов до федерального суду Брукліна на директора школи Джорджа Ендрюса, який, за її словами, неодноразово посміювався над тим, що вона молиться, називав її «проводирем молитви» і якось навіть сказав їй: «Ти не будеш молитися в моїй школі».
За словами вчительки, вона разом з іншими християнами багато молилася за свого директора, але він все-таки її звільнив.
Як розповіла Вутен-Френсіс, незадовго до звільнення її звинуватили в тому, що вона нібито вдарила одного з учнів, проте ніхто з дітей не скаржився на те, що його вдарила вчителька, і, як зізналася сама християнка, вона не здатна на подібні дії.
«Я християнка. Я вірю в те, що Іісус Христос — мій Господь і Спаситель. Я довіряю Богові і знаю, що правда завжди переможе», — сказала Аніта, висловивши впевненість, що їй знову дозволять викладати у цій школі.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика