Книга містить карти, довідкову та історичну інформацію
Провідний дослідник історії американського Православ’я Олексій Кріндач випустив у світ книгу, яка включає дані про всі православні храми в Сполучених Штатах Америки, передає Седмица.Ru з посиланням на офіційний сайт Православної Церкви в Америці.
Книга містить численні карти, подає факти, як з сучасного життя православних храмів різних юрисдикцій, так і з їхньої історії.

«Атлас американських православних християнських церков» («Atlas of American Orthodox Christian Churches») підготовлено до видання православним видавництвом святого Хреста (Holy Cross Orthodox Press). Спонсорами видання виступили Постійна конференція канонічних православних єпископів Америки та Фонд Вірджинії Фари.
На додаток до повного огляду храмів і парафій усіх діючих в Америці православних юрисдикцій «Атлас…» включає додатковий розділ, в якому представлено також усі американські чернечі громади.
За своїм жанром книга водночас є і атласом, і довідником, і тематичною монографією. Видання містить численні карти, покликані показати історичний розвиток і представити територіальну структуру Православної Церкви на Північноамериканському континенті.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика