Проте ініціатива поки що  не користується популярністю

В Андалузії атеїсти, прагнучи витіснити релігію з життя іспанців, домоглися дозволу на проведення так званих цивільних «хрещень». Під час атеїстичного ритуалу над дитиною читаються Європейська декларація про права дитини і деякі статті Конституції, а хрещені домовляються виховувати дитя в дусі демократичних свобод, рівності та злагоди, передає Седмица.ru з посиланням на El Mundo.

Муніципалітет Борха став першим в Андалузії, де почали здійснювати атеїстичні «хрещення». Ритуали проходять у будинках культури.

Проте ініціатива, покликана замінити купіль і святу воду, не користується популярністю: за два роки з моменту проведення першого ритуалу «охрестили» всього 15 дітей.

Мер Борха Хосе Антоніо Понсе розповів, що його муніципалітет «співпрацює із сотнею інших іспанських муніципалітетів, переймаючи і розвиваючи цей досвід». Досить смілива заява, якщо врахувати «популярність» атеїстичного ритуалу в суспільстві.

У січні 2008 р. Понсе став першим іспанським мером, якого Католицька Церква видалила зі своїх метрик, після того як мер сам відмовився від своєї приналежності до Церкви.

 

 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика