Як уже повідомляла «Церковна православна газета», 2011 рік оголошено Мукачівською єпархією УПЦ роком архімандрита Василія (Проніна) (08.09.1911 — † 05.01.1997) — відомого духівника, подвижника благочестя, вченого та богослова, 100-річчя від дня народження якого наша Церква невдовзі відзначатиме.

Нещодавно видавництвом «Карпати» (м. Ужгород) було видано книгу «Хватит ли мне этой жизни на покаяние?», що розповідає про життя та церковне служіння отця Василія.

Переважна більшість матеріалу, що міститься у книзі, публікується вперше. Це і єпархіальна архівна справа отця Василія, численні фотографії, листи, зокрема з його переписки зі святителем Іоанном (Максимовичем), думки з особистого щоденника, численні спогади очевидців тощо.

Автор-упорядник — кандидат богослов’я, протодиякон Олександр Монич. Рецензентами науково-популярного видання стали доктор історичних наук, професор УжНУ Д. Данилюк та кандидат історичних наук, доцент УжНУ Ю. Данилець. Передмову написав архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор. Видання здійснено за підтримки настоятельки Мукачівського Свято-Миколаївського монастиря ігумені Єпистимії (Щербан) та з благословення владики Феодора.

Книгу видано у твердій палітурці обсягом 157 глянцевих сторінок.

Нарис буде корисний всім, хто цікавиться життям Православної Церкви на Закарпатті, студентам, вченим, богословам, священнослужителям та віруючим людям.

 

Прес-служба Мукачівської єпархії

 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика