Американська технологічна компанія TeleNav провела опитування, згідно з результатами якого більше половини американців швидше відмовилися б на тиждень від шоколаду, алкоголю та кави, ніж тимчасово розлучилися б зі своїми телефонами.

Під час дослідження, було встановлено, що третина опитаних відмовилася б від сексу, 22% — від зубної щітки, а 21% скоріше б вийшли з будинку без взуття, ніж без мобільного телефону. 66% кладуть поруч із собою свої смартфони, коли лягають спати.

За результатами іншого опитування, проведеного раніше британською компанією Intersperience, наша залежність така сильна, що люди порівняли добу, проведену без інтернету, із розлученням із алкоголем та сигаретами.

А за даними опитування, проведеного Університетом Меріленда, студенти, відлучені від інтернету та ЗМІ, стали проявляти ознаки абстинентного синдрому (синдром фізичних та/або психічних розладів, що розвивається у хворих наркоманією та алкоголізмом через деякий час після припинення прийому наркотику, алкоголю або зменшення їх дози . Абстинентний синдром є складовою частиною синдрому фізичної залежності).

Нагадаємо, що в кінці липня повідомлялося, що у Великобританії пройшло дослідження, під час якого соціологи мали намір з’ясувати ставлення користувачів до використання інтернету, до смартфонів та інших пристроїв. Під час дослідження було встановлено, що 53% жителів Великобританії почуваються засмученими і 40% — самотніми, коли втрачають доступ в інтернет.

За матеріалами: Los Angeles Times, переклад: InoPressa

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика