8 листопада, в день пам’яті святого Димитрія, глава делегації Елладської Православної Церкви, що супроводжує святиню, митрополит Верійський, Наусський і Камбанійський Пантелеімон та вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон звершили Літургію в Хрестовоздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
Того ж дня голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр у резиденції Предстоятеля УПЦ у Києво-Печерській Лаврі зустрівся з членами делегації Елладської Церкви. Під час зустрічі митрополит Пантелеімон передав Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру архієрейський посох і побажав Його Блаженству якнайшвидшого одужання. Митрополит Пантелеімон також удостоїв владику Олександра ордена Верійської Митрополії святого апостола Павла.
11 листопада правиця великомученика Димитрія Солунського була перенесена з Києво-Печерської Лаври, де вона перебувала з 7 листопада (див.: № 21 «ЦПГ» за 2011 р.), у столичний храм на честь Усіх святих на території будівництва Воскресенського кафедрального собору УПЦ. Тут святиня перебувала до 16 листопада.
16 листопада ковчег з десницею великомученика Димитрія був принесений в окремий полк Президента України, де святині вклонилися військовослужбовці.
Цього дня мощі великомученика Димитрія також відвідали Свято-Володимирський храм при Верховній Раді Україні.
18–19 листопада святі мощі відвідали Спасо-Преображенський собор у Голосіївському р-ні столиці (житловий масив «Теремки-2»), а потім відправилися в єпархії УПЦ (графік перебування святині в єпархіях див. у попередньому номері «ЦПГ», а також на офіційному сайті УПЦ).
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика