76 років від дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира

виповнилося 23 листопада. Цього дня у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври було звершено святкову Літургію, яку очолили постійні члени Священного Синоду УПЦ митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Донецький і Маріупольський Іларіон, Вишгородський і Чорнобильський Павел. Були піднесені сугубі молитви до Господа за здоров’я та одужання Предстоятеля УПЦ, а також відправлено молебень. Після Літургії Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан та інші постійні члени Священного Синоду відвідали Блаженнішого Митрополита Володимира в лікарні.
* * *
Цього ж дня секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Літургію у лікарняній палаті, де перебуває Блаженніший Владика. За богослужінням Предстоятель УПЦ причастився Святих Христових Таїн.
76 років від дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира
Після повернення з лікарні архієпископ Олександр провів у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври прес-конференцію. Відповідаючи на запитання журналістів, Його Високопрео­священство, зокрема, зазначив: «Нині Блаженніший Митрополит Володимир перебуває в реанімаційному відділенні. Його дихання — наполовину вентиляційне, наполовину самостійне. <…> Стан важкий, і ніхто цього не приховує. Але лікарі дають обнадійливі прогнози». Владика Олександр також висловив надію на те, що молитви віруючих допоможуть Його Блаженству повернутися до справ.
* * *
Швидкого одужання, здоров’я і Божої милості на довгі роки життя побажав Предстоятелю УПЦ і Президент України Віктор Янукович у привітанні з нагоди дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира. Свої поздоровлення Глава Держави передав під час відвідання Його Блаженства у лікарні. Разом з Президентом Предстоятеля УПЦ привітав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Високопоставлених гостей супроводжував архі­єпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.
З 76‑річчям Блаженнішого Владику також привітав Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил (текст привітання опубліковано на сайті patriarchia.ru).
У свою чергу Блаженніший Митрополит Володимир
дякує всім, хто турбується про його здоров’я і молиться про нього.
Tagged with:
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика