На засіданні, що проходило 24 листопада в Успенському кафедральному соборі м. Лондона, були присутні представники всіх Помісних Православних Церков, представлених на Британських островах, повідомляє сайт Сурозької єпархії.

У ході зборів обговорювався порядок переходу духовенства з однієї православної юрисдикції в іншу. Був прийнятий ряд необхідних попередніх умов такого переходу. Серед них – підтвердження канонічної бездоганності переходу Пастирською комісією Асамблеї під головуванням архієпископа Сурозького Єлисея, а також наявність адресної відпускної грамоти, виданої Предстоятелем Помісної Церкви (якщо у Помісній Церкві, яка відпускає клірика або яка його приймає, така міра є необхідною нормою. Якщо ж ні в тій, ні в іншій юрисдикції немає такої вимоги, відпускну грамоту має видавати єпархіальний архієрей).

Асамблея також розглядала питання дияконського служіння, діяльності університетських православних капеланів, затвердження єдиного списку святих, прославлених на Британських островах, та ін.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика