Це стверджується у дослідженні чиказького університету, яке публікує журнал «Forbes». На другому місці в рейтингу кращих робіт стоїть пожежна служба. Далі у списку слідують фізіотерапевти, письменники, педагоги, артисти, психологи, фінансові агенти й інженери.

Дослідження показали, що люди найщасливіші тоді, коли їхня праця, насамперед, пов’язана з наданням допомоги іншим людям. Для таких працівників фінансовий бік їхньої діяльності має менший пріоритет.

Рейтинг привабливості робіт завершують керівні посади – заробіток людей на цих посадах великий, але стосунки з іншими людьми на такій роботі відсторонені та холодні. Найменш задовільною виявилася робота директорів організацій, які займаються продажами та маркетингом, секретарів суду або осіб, які забезпечують функціонування інтернет-сайтів, передає християнський медіа-блог grehu.net.

До речі, рейтинг найвисокооплачуваніших професій у світі, за повідомленнями ЗМІ, очолюють лікарі, потім йдуть чиновники та державні службовці, а на третьому місці – керівники й підприємці.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика