проходить у новорічно-різдвяний період на столичному Хрещатику. Ініціаторами й організаторами заходу виступили Українська Православна Церква та Київська міська державна адміністрація.

Перший етап ярмарку розпочався 2 грудня 2011 р. молебнем, який відслужив головний редактор «Церковної православної газети» ігумен Лонгин (Чернуха).Тоді на головній вулиці столиці було встановлено частину дерев’яних будиночків. Цього ж дня свою роботу почав атракціон «Київська карусель».

16 грудня стартував другий, благодійний, етап ярмарку «Від Миколая до Різдва». Партнерами проекту вже вдруге стали «Аграрний Холдинг Авангард» та Приватбанк. Головна мета заходу — зібрати гроші на лікування онкохворих дітей, популяризувати благочинність у су­спільстві й нагадати, що новорічно-різдвяний період — це час для добрих справ. Взірцем для наслідування є святий Миколай, день пам’яті якого з давніх-давен присвячували бідним і знедоленим.

У рамках другого етапу ярмарку, 18 грудня, за підтримки «Аграрного Холдингу Авангард» свої двері відчинив будиночок святого Миколая. Спеціально для дітвори організатори Благодійного ярмарку «Від Миколая до Різдва» підготували пізнавальний конкурс. Діти заповнювали анкети й відповідали на запитання про свято Миколая. Винагородою за правильні відповіді було безкоштовне катання на «Київській каруселі».

Кияни та гості міста, які завітають на Хрещатик у ярмаркові дні,  зможуть придбати чудові подарунки своїм рідним та друзям: справжній мед, екологічно чисті іграшки, різноманітну церковну продукцію, книжки, теплий зимовий одяг і валянки, сучасні вишиванки та багато-багато іншого.

Благодійна частина ярмарку завершиться 8 січня 2012 р. Організатори підіб’ють підсумки: розкажуть, скільки коштів вдалось зібрати впродовж ярмарку та хто їх отримає (докладніше про ярмарок — на сайті svyaterizdvo.in.ua).

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика