Проект втілюється в життя нещодавно відкритим у Ташкентській і Узбекистанський єпархії РПЦ Відділом соціальної благодійності в ім’я преподобномучениці великої княгині Єлисавети Федорівни, повідомляє офіційний сайт єпархії.«Відомо, що в храмі священик здійснює духовне опікування, веде душу до Бога, — каже ієрей Олексій Назаров, керівник Відділу соціальної благодійності. — Православний телефон довіри, навпаки, допомогає людині жити в миру. Мирське, звичайно, ніяк не замінить Бога, так само як і будь-яка з наук ніколи не замінить того, що іменується благодаттю Божою. Тому головне завдання — привести обидва цих полюси людського життя до гармонії».

Професійні православні психологи, які працюватимуть у службі телефону довіри, не ставлять перед собою мету давати якісь приписи та рекомендації. Вони постараються допомогти людині зрозуміти і осмислити своє життя, своє призначення, ту проблему, з якою вона зіткнувся, і прийти до свідомого її вирішення.

Зазначимо, що більша частина (88%) населення Узбекистану сповідує іслам, християни та іудеї (бухарські євреї) становлять релігійну меншість. Православних в країні налічується близько 4%, при цьому їхня кількість постійно зменьшується, що викликано еміграцією росіян, українців та білорусів.
Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика