По-перше, тому що я людина православна і церковна, і як православна і церковна людина мушу знати, чим живе сьогодні наша Церква. Як кожен православний має брати участь у таїнствах Церкви, тобто духовному її житті, інакше він сам відлучає себе від Неї, так само, мені здається, він має брати участь, як член Церкви, в її суспільному житті. 

Сьогодні, коли засоби поліграфії стали дешеві й доступні і у зв’язку з цим з’явилося багато неправдивої інформації та псевдоправославних видань, особливо слід прислухатися до голосу Церкви, офіційним рупором якої в Україні є «Церковна православна газета».
По-друге, тому що мені в основному подобаються її публікації, подобається те, що вона досить різноманітна. У ній є новини для тих, хто стежить за останніми подіями у житті Церкви, є житія святих для тих, хто хотів би узгодити своє життя з церковним календарем, а читати щодня житія святих немає часу і можливості, є тлумачення місць із Святого Письма, які важко зрозуміти, та роз’яснення особливостей православного богослужіння, є статті духовно-морального змісту тощо.
А по‑третє, тому що я в ній працювала, точніше, несла церковний послух, і зараз, працюючи у Видавничому відділі УПЦ, продовжую співпрацювати з газетою. Мені подобаються її співробітники — люди творчі і відповідальні, вони намагаються поєднувати журналістський професіоналізм, використання сучасних комунікативних засобів і церковність, життя з Богом, а це не так легко.

Черниця 
Євтропія (Бобровнікова)
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика