Погоджуся з тим, що запорука успіху криється у любові до своєї справи. А якщо створювати газету любиш не ти один, а цілий штат професіоналів, у яких, повірте, є чому повчитися? Тоді це свідчить про те, що у вихідних даних є невидимий для звичайного читача гриф «зроблено з любов’ю». У «ЦПГ» цікаво працювати ще й тому, що завжди знаєш, що, де і коли відбувається в Українській Православній Церкві. 

Всі основні новини проходять через «ЦПГ», нічого не залишається поза увагою. І коло спілкування тут дуже широке — це цілий православний світ: владики, священики, журналісти, вчені та просто цікаві люди різних сфер діяльності. Причому це люди віруючі, і тут розумієш, як нас багато. Коли потрапляєш у звичайний світ і починаєш спілкуватися з людьми, далекими від Православної Церкви, раптом з’ясовується, що ти знаєш багато важливого. 
І саме ці знання допомагають тобі піднятися на інший щабель, що наближає тебе до Бога. Але в нашій повсякденності цього не помічаєш: живеш собі і живеш, здається, що і весь світ у цьому живе. А світ‑то живе і в іншій паралелі, виявляється…

Аліна Кудлай
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика