Мормонський храм у Києві

Громада мормонів одержала наприкінці жовтня цього року дозвіл на будівництво свого релігійного центру в м. Шесне, в регіоні Івелен, на території площею 9000 м², яку раніше займала Електрифікаційна служба Франції. Згідно з розробленим проектом комплекс включатиме храм, готельну резиденцію приблизно на 20 кімнат і сад площею 2000 м².

Проект першого у Франції мормонського храму, як зазначив мер м. Шесне Філіп Бриль, оцінюється приблизно у 60—80 млн євро.
Проект будівництва мормонського храму викликав бурю обурення під час зборів, організованих муніципалітетом 8 грудня 2011 р. для його обговорення.
Агентство KIPA-APIC, що посилається на французьку щоденну католицьку газету «La Croix», з іронією зазначає, що в порядку денному зборів були: «розсерджена» муніципальна рада; мер, який «юридично не міг сказати НІ»; жителі, незадоволені відсутністю узгодження проекту та стурбовані можливим прозелітизмом з боку мормонів.
Нагадаємо, що київський храм мормонів (на фото) був оголошений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства кращою релігійною будовою в Україні за 2010 р. На сьогодні по всьому світу діє 136 храмів мормонів.
Підготував 
Олег Карпенко

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика