Усього якихось 12 годин знадобилося жахливому захворюванню, щоб укласти п’ятирічного Ігорка на лікарняне ліжко… 12 червня 2011 р. у дитини збільшився живіт. Не гаючи часу звернулися в лікарню, там УЗД показало новоутворення. Дитину відразу направили до онколога, потім в обласну лікарню, а звідти — у Національний інститут раку. 

Тут біопсія підтвердила попередній діагноз — пухлина Вільямса обох нирок, а додаткові обстеження показали, що одна з них працює на 40%, друга — всього на 20%. Крім того, метастазами були уражені обидві легені.
Хлопчикові щодень ставало все гірше. Якщо до хвороби його не можна було посадити на місце, то під час лікування він ледве ходив, постійно зітхав, тримався за живіт та постійно тягнувся до мами…
Як часто буває, біда прийшла не одна. Зовсім недавно сім’я Ігорка поховала бабусю, причина смерті — рак. На її лікування пішла величезна сума грошей, залишилася купа боргів, жили, в прямому сенсі, «від зарплати до зарплати». І ось трапилася нова біда. А грошей просто немає! Дякуємо жителям рідного села — вони постійно потроху допомагають, але коштів на лікування все одно не вистачає.
Ігор уже пройшов усі доопераційні курси хіміотерапії, позаду й перша операція, під час якої дитині видалили пухлину з лівої нирки. Незабаром вирішуватиметься питання з операцією на другій нирці.
Зараз дитина проходить лікування у Тернополі. Це хоч і ближче до рідних, але тут не вистачає необхідних ліків. Та як і раніше на все потрібні гроші — купити препарати для хіміотерапії, здати аналізи, показники яких постійно падають, а тому доводиться колоти підтримувальні препарати, яких теж немає.
Попереду — довгі місяці лікування… Батько Ігоря — різноробочий, мама — працювала листоношею у рідному селі Білокриниця Тернопільської області, тепер, ясна річ, —постійно з сином, а вдома чекає ще один дворічний синочок. Допоможіть їм справитися з бідою!
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
Приватбанк
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Р / р 29244825509100
Номер карткового рахунку: 4627 0812 1329 2365
Одержувач: Ткачук Світлана Петрівна
КОНТАКТИ:
Тел. мами: 098‑488‑35‑66, Світлана
Тел. волонтера: 095‑766‑46‑67, Надія Іващенко

Інформація надана Українською відкритою асоціацією організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми, які страждають від онкозахворювань
(www.donor.org.ua).

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика