Серед безлічі подарунків до Різдва в Японії за короткий термін було продано кілька тисяч Біблій, надрукованих невеликим місцевим видавництвом незадовго до жахливої ​катастрофи, що обрушилася на країну в березні минулого року.
Через кілька днів після землетрусу і цунамі книги було виявлено серед руїн будівлі в Офунато (невеликому селищі у префектурі Івате) майже неушкодженими стихією.

Склад був буквально стертий з лиця землі потужними хвилями, що затопили селище відразу ж після перших підземних поштовхів, повідом­ляє інтернет-портал «Новини християнського світу» з посиланням на «Радіо Ватикану».
Біблії було надруковано за кілька днів до трагедії і залишено на зберігання у видавництві, в очікуванні продажу. Після стихійного лиха їх знайшли волонтери-християни, які очищали місцевість від руїн.
Директор видавництва хотів позбутися Біблій і продати їх за півціни. Тим часом з Асахікави в Хоккайдо надійшла пропозиція — придбати три тисячі Біблій за повну ціну. Цей запит надіслала відома письменниця Масахіро Кудо, яка часто торкається у своїх творах християнських тем.
Ідея виявилася досить вдалою: за короткий термін перед Різдвом усі Біблії було розкуплено. Після продажу першої партії директор видавництва заявив, що ці Біблії становлять особливу цінність. За його словами, вони «свідчать про любов Бога до тих, хто вижив».
«Коли я отримав посилку, то побачив, що моя Біблія була ще трохи вологою після тривалого перебування у приміщеннях, затоплених цунамі. Це мені допомогло краще усвідомити природне лихо та ще більше відчути солідарність із жертвами стихії», — розповів один з покупців Біблії.
Успіх продажу Біблій дозволив власникам видавництва відновити роботу і заплатити платню співробітникам. Біблії, вцілілі після цунамі, стали для японців символом відродження країни.

Підготував  Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика