Дев’ятий апеляційний арбітражний суд Російської Федерації затвердив заборону Роскомнагляду на поширення в Росії журналів секти «Свідки Єгови», передає Седмиця.Ru з посиланням на газету «Нові вісті».

Раніше Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) наказом від 26 квітня 2010 р. анулювала дозвіл на поширення територією Росії періодики «Свідків Єгови» — журналів «Прокинься!» і «Вартова башта», визнав­ши їх екстремістськими.
Нагадаємо, що в березні 2004 р. за рішенням суду було припинено діяльність релігійної громади «Свідків Єгови» м. Москви. Діяльність даної секти заборонено також у Китаї, Північній Кореї, Узбекистані, Туркменії, Таджикистані, Саудівській Аравії, Ірані, Іраку та ряді інших країн.
За оцінкою голови Ради з релігієзнавчої експертизи при Мін’юсті Олександра Дворкіна, в Росії діють кілька тисяч сект, членами яких є 600–800 тисяч осіб. Втім, як пише видання, чисельність адептів сект у Росії порівняно з 1990‑ми роками скоротилася в рази.
Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика