За даними дослідження, проведеного Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Інститутом Guttmacher, щороку у світі проводиться 43,8 млн абортів, причому більша частина із них — у Східній Європі, повідомляє «Christian Today» з посиланням на katolik.ru.

Дослідження показало, що у Східній Європі на 1000 випадків вагітності припадає 43 аборти. Друге місце в цьому сумному списку посідає Північна Америка, де аборти роблять 19 жінок iз 1000. Третє місце належить Західній Європі — 12 жінок із 1000 вбивають своїх ненароджених дітей.
Згідно з останніми статистичними даними, масштаби селективних абортів (тобто в разі зачаття дитини жіночої статі) в Індії набагато більші тих, що їх офіційно зареєстровано індійським урядом.

Дослідження, проведене «Центром вивчення глобального здоров’я» спільно з університетом у Торонто, також засвідчило: в результаті попереднього встановлення статі дитини в утробі матері та проведення аборту (в разі якщо вона жіночої статі), за останні 30 років індійці вбили понад 12 млн дівчаток, причому 6 млн дівчаток було вбито за останні десять років, починаючи з 2001 р.

У Росії щороку здійснюють 2–2,5 млн абортів, повідомив директор Інституту демографічних досліджень Ігор Бєлобородов. «Хоча Мінохорони може показати зниження, — припустимо, в найближчому звіті буде 1,2 млн, — але треба розуміти, що є величезна кількість приватних клінік, і їхня звіряча функція дітовбивства діє на повну котушку. Законів Російської Федерації там дотримуються не так вже й часто. Інколи переривання вагітності на будь-якому терміні — це лише питання сплаченої суми», — заявив експерт в інтерв’ю православній радіостанції «Радонеж».

За його переконанням, Росія ніколи не подолає демографічний спад, якщо в ній не зміниться ставлення до абортів, контрацептивних засобів, «що також мають здебільшого абортивний характер, руйнують жіноче здоров’я». За даними І. Бєлобородова, за останній рік у країні народилося 1,7 млн дітей. «Але аборти давно перекривають народжуваність — навіть за офіційною статистикою, приблизно на 60 %. Це не рахуючи фармакологічних безопераційних абортів на ранніх термінах», — заявив він.

За статистикою Мінохорони, у 2010 р. в Україні було прийнято 500 тисяч пологів і зроблено 200 тисяч абортів.
Підготував Олег Карпенко
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика