У серпні 2011 р. у Люби збільшилися лімфовузли, потім з’явилася припухлість на шиї та в ділянці щелепи. Батьки звернулися до обласної лікарні, де їхній доньці зробили УЗД, але лікарі не змогли визначити причину виникнення пухлини. Потім дівчинку повезли на обстеження до Охматдиту. Зробивши всі аналізи і встановивши діагноз, лікарі направили Любу на лікування до дитячого відділення Національного інституту раку.

Надійшла дівчинка у важкому стані — не могла ні їсти, ні розмовляти, годували через крапельницю, було постійне слиновиділення, яке промокали серветками, кожні дві години кололи знеболювальний препарат.
«Я думала, що помру», — зізналася Люба мамі після проходження першого блоку хіміотерапії, так їй було важко. Але потім препарати почали діяти, і стало набагато легше.
На сьогодні вже пройдено п’ять блоків хіміотерапії. Пухлина піддається лікуванню і майже повністю зникла з обличчя. Але підключилися інші проблеми. Любі 14 років, вона дівчинка вже доросла, все розуміє, і їй дуже тяжко морально. Найкраще для неї зараз — просто тихенько сидіти і переглядати фільми (раніше вона любила читати енциклопедії, а зараз дивиться науково-популярне кіно).
До того ж Люба інвалід дитинства. У першому класі в неї було виявлено катаракту, і довелося робити операцію із заміни кришталика. Сім’я живе у невеликому селі в Тернопільській області. Мама не може працювати, бо доглядає дитину. Харчуються тільки з городу, тому Люба з дитинства звикла допомагати по господарству. Тато не живе з ними вже два роки, але зараз перебуває поруч із донькою, підтримує. На лікування мама позичала гроші, де тільки могла, і тепер не знає, як і коли віддаватиме ці борги.
До закінчення лікування залишилося пройти три блоки хіміотерапії. Основні препарати у відділенні надаються, але іноді доводиться купувати те, чого бракує. Також потрібні кошти на харчування.
Зараз дівчинці та її батькам дуже потрібна ваша підтримка і допомога. Нехай це буде навіть зовсім невеличка сума, але вона вкрай важлива саме зараз! Також просимо молитися за Любочку та її батьків.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
Приватбанк
р / р 29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Номер карткового рахунку: 4405 8850 1753 8353
Одержувач: Яковенко Надія Василівна, інд. код 2869905145.
КОНТАКТИ:
Тел. мами: 096–808–37–33, Надія.
Тел. волонтера: 098–441–88–74, Надія Попко.
Інформацію надано Українською відкритою асоціацією організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми, які страждають на онкозахворювання (www.donor.org.ua).

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика