Мене звуть Олеся, моєму синочкові Дмитрикові десять років. Серед поставлених йому діагнозів — дитячий церебральний параліч, подвійна геміплегія, гіперкінетичний синдром зі стійкими руховими порушеннями, затримка психомовного розвитку 1 ст., плоскостопість.

Під час пологів дитина через халатність лікарів отримала травму. Після двох тижнів, проведених у реанімації, нас перевели у відділення патології новонароджених, де ми пролежали ще півтора місяця. Коли ми приїхали додому, Дмитрик не міг їсти (було порушено ковтальні рефлекси), його неможливо було переодягнути через сильну спастику, не спав ночами. Перші масажі проходили «у позі кільця», його неможливо було вирівняти.
Батько Дмитрика відразу пішов і зовсім нам не допомагає.
По можливості ми проходили курси лікування в обласній дитячій лікарні, п’ять курсів у міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавці, курси реабілітації в дитячому оздоровчому центрі, курси мануальної терапії, курси Войта-терапії, медикаментозне лікування. Крім того, я займаюся з дитиною вдома.
Після проведеного медикаментозного лікування і курсів фізичної реабілітації Дмитрик може їсти (ковтальні рефлекси відновилися), вільно розгинати кисті рук і брати в руки іграшки, намагається грати стоячи навколішки, але, на жаль, не говорить і не ходить.
Серце крається від болю, коли дивишся на свою дитину, яка сама нічого не може зробити.
Коштів на постійну реабілітацію не вистачає, а наші успіхи залежать від постійного лікування. Вартість проходження курсу реабілітації у клініці разом з дорогою, проживанням, харчуванням та медикаментами становить близько 16  000 грн.
Дмитрик — інвалід, живемо на мінімальну пенсію і допомогу по догляду за дитиною. Тому буду дуже вдячна, якщо Ви не залишите без уваги мою дитину і допоможете в її реабілітації та лікуванні.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:

ПриватБанк
р / р 29244825509100
МФО: 305299, 
ЄДРПОУ 14360570
Номер карткового рахунку: 4405 8858 2038 5315
Одержувач: Голуб Олеся Сергіївна
Інд. код: 2936101702
Контакти:
Тел. мами: 
096–274–54–33, Олеся
Тел. волонтера: 
094–926–11–18, Олексій

Інформацію надано Благодійним фондом допомоги дітям України (http://detiua.com).

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика