Завжди весела й активна дитина Емір Скочій влітку 2011 р. став вередливий, часто просився до рук. Спочатку думали, що це, мовляв, вік такий…

Тривога з’явилася тоді, коли у малюка опухло ліве око, а потім на лобі з’явилася пухлина, яка не спадала протягом тижня.

Так Емір і його мама Венера потрапили до онкологічного відділення місцевої лікарні. Аналізи показали сильне отруєння організму продуктами пухлини. Зробили біопсію, і з’ясувалося, що в Еміра повністю вражений кістковий мозок, а з внутрішніх органів постраждав наднирник. У лікарні у хлопчика почало опухати й праве око. Пухлина дуже швидко поширювалася, і після повного обстеження Еміру поставили діагноз: 4‑та стадія нейробластоми зачеревного простору з метастазами у кістковий мозок.
Почалося термінове лікування. У Сімферополі пройшли чотири сеанси хіміотерапії, ріст пухлини спочатку припинився, а потім вона й зовсім почала зменшуватись. Тобто лікування діє, і це головне. Тепер дитина лікується в Києві. З кримського селища Совєтський вони при­їхали втрьох — бабуся, мама та Емір… Більше вони нікого не мають, а справлятися самим дуже важко.
Діагноз Еміра — вкрай важкий (нейробластома — підступне захворювання, а на 4‑й стадії, як у хлопчика, тим більше). Попереду нелегкий шлях: аутопересадка (трансплантація) кісткового мозку, операція та головне — MIBG обстеження, яке в Україні не проходять. Їхати до Москви треба вже незабаром, після 6‑го блоку хіміотерапії, тобто на початку квітня, а грошей на це зовсім немає.
Бабуся дитини хвора на цукровий діабет, але зараз навіть не коле інсулін, оскільки всі гроші йдуть на Еміра… Вона тільки й встигає бігати до аптек і магазинів.
Величезними зусиллями Венері вдалося опанувати себе і боротися за життя найдорожчої та найулюбленішої людини. Еміру дуже важко, крихітка не розуміє, що з ним відбувається, і хоче тільки, щоб все швидше закінчилося. Він нічого не знає про рак і сприймає всі маніпуляції лікарів як муки, не розуміючи, що все робиться для того, щоб його врятувати.
«Вірю, що скоро син одужає, ми забудемо про все, що сталося, як про страшний сон, і я, тримаючи Еміра за ручку, поведу його до садочку, а потім до школи…» — говорить Венера. Інакше не можна, їй залишається тільки вірити. Але без допомоги сторонніх людей у цій боротьбі їм не перемогти.
БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:

ПриватБанк
р / р 29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Номер карткового рахунку: 4405 8850 1974 1674
Одержувач: Едіє Іззетовна Ахмедова (бабуся Еміра)
КОНТАКТИ:
Тел. мами: 
050–682–87–39, 
Венера Ахмедова
Тел. волонтера: 
095–766–46–67, 
Надія Іващенко
Інформація надана Українською відкритою асоціацією організацій, груп та осіб, що працюють з дітьми, які страждають на онкозахворювання (www.donor.org.ua). 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика