На початку серпня у дитини заболів живіт. Зроблений у сільській лікарні знімок не показав нічого страшного, лікарі рекомендували застосувати клізми, і все повинно було нормалізуватися. Але клізми не допомогли, і через два тижні довелося їхати вже до Одеси. Під час УЗД лікар виявив пухлину на лівій нирці і збільшені лімфовузли.

Два тижні мама з Микитою чекали вердикту лікарів у відділенні урології і, отримавши направлення в Національний інститут раку, помчали до Києва.

З 25 серпня вони намагаються звикнути до нових реалій, але поки що виходить не дуже. Ганна, мама Микитки, налякана, на очі постійно навертаються сльози. Вона зовсім не знала куди бігти, кого просити про допомогу. Ганні всього 22 роки, але за ці сім місяців їй довелося чимало пережити. Батьків уже немає, з рідних людей — лише чоловік, який далеко.

А Микитка, напевно, не зовсім розуміє, що відбувається. Ну й добре, так простіше. Він захоплено розповідає про те, що любить розмальовувати картинки і складати пазли, і всім демонструє свої успіхи.

Пройдено вже вісім хіміотерапій і аутопересадку кісткового мозку, 21 день у чотирьох стінах стерильної кімнати, мегадозна хімія. Все це далося їм ой як нелегко. Кілька разів відкривалася кровотеча, потім почався страшний стоматит, дитина десять днів майже нічого не їла. Через карантин у відділенні довелося їхати додому. Але, слава Богу, результати аналізів трохи покращилися, дитина стала хоч трошки їсти, зникли страшні болі в животику.

За час лікування пухлина зменшилася майже на 90%, яка ситуація після боксу — важко сказати: обов’язково потрібно пройти MIBG-обстеження у Москві. Вартість всього, включаючи проживання, проїзд, харчування, — близько 10 тис. грн. Але ж і це ще не все, попереду — операція і променева терапія. А грошей на це немає зовсім.

Увесь цей час Ганна справлялася з лікуванням дитини тільки завдяки допомозі небайдужих людей, і тепер, як ніколи, їм знову потрібна допомога, самим їм не впоратися з цією бідою.

Вдома, у с. Миколаївка Одеської області, у Микити залишилася зовсім маленька семимісячна сестричка, яка зараз живе у бабусі. Ганна перебуває у декретній відпустці, раніше працювала продавцем.  Її чоловік, нерідний тато Микитки, працюючи охоронцем, отримує близько 1,5 тис. грн. Його зарплата плюс пенсія дитини — це поки все, на що може розраховувати сім’я. Але цього все одно катастрофічно не вистачає, а лікування тільки почалося…

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
Р/р № 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Картка № 4405 8858 1343 7073
Одержувач: 
Подольська 
Ганна Ігорівна
КОНТАКТИ:
Тел. мами: 
096-255-68-27, Ганна.
Тел. волонтера: 
095-766-46-67, 
Надія Іващенко.

Інформацію надано православним молодіжним рухом «Молодість небайдужа» та Українською відкритою асоціацією організацій, груп та осіб, що працюють із дітьми, які страждають на онкозахворювання (www.donor.org.ua).

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика