До редакції «Церковної православної газети» звернулася жінка, яка знаходиться у складній життєвій ситуації. Розповідає Софія: «Все розпочалося у 1996 р., коли наша сім’я потрапила в аварію. Чоловік та син загинули, а я залишилася жива. Господь так управив, що я потрапила до Іонинського монастиря і працювала там над розписом храму. Одного разу в Керчі познайомилася з директором місцевого дитячого будинку Тетяною Гришиною і почала відвідувати дітей-сиріт, а потім влаштувалася туди на роботу.

З часом я заприязнилася із двома малюками  —  братами Сергієм та Михайлом. Друзі допомогли мені оформити над ними опіку. Потім у нас з’явився старший Сергій, за ним — Маруся і Катруся. Катруся до нас привела Олега та Олю. Усі вони діти-сироти з Керченського інтернату.
Зараз усі діти — студенти. Старший Сергій навчається в інституті іноземних мов, Олег — на спеціаліста з банківської справи, Катя — в медуніверситеті, Михайло і Сергій — в політехнічному університеті, а Маша — в харчовому. Усі вони навчаються добре. Оля вже заміжня, виховує сина Максимка.
Захворіла я у 2006 р. Лікарі поставили діагноз: “дисемінована злоякісна меланома і злоякісна пухлина мозку”. Прооперували — широка ексцизія шкіри лівого стегна, операція Дюкена зліва. Патологічний міоз. У подальшому неодноразово проходила курси ПХТ та імунотерапію. У 2008 р. було проведено чергову операцію та 11 курсів імунотерапії. Через серцеву недостатність виникли сильні головні болі. Метастази розташувалися в грудній клітці біля лівого передсердя, а також у судинах головного мозку. У лютому 2011 р. було проведено складну операцію в НДІ нейрохірургії ім. Бурденка у Москві. Пухлину видалено, але немає можливості контролювати метастази. Остаточно їх видалити можливо тільки блоками хіміотерапії. На сьогодні рекомендовано препарат “Мюстофоран”, вартістю 6000 грн. за один курс. Усього потрібно пройти чотири курси з перервами три тижні.
12 травня мені потрібно заступати на перший блок хіміотерапії. Відкладати блоки неможливо, а грошей на препарат практично немає. Молюся, сподіваючись на милість Божу. З повагою, Софія».
Ми звертаємося до всіх небайдужих людей і дуже просимо допомогти Софії! Без нашої підтримки, власними силами їй не впоратися, а відкладати курс хіміотерапії не можна. Зараз важлива будь-яка сума, нехай навіть найменша, адже вона подарує промінчик надії! Просимо молитов про р. Б. Софію.
КОНТАКТИ:
095–610–46–33, 
Софія Строгая 
E-mail: sofiya-strogaya@mail.ru
098–441–88–74, 
Надія Попко (волонтер) 
РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ:
А-Банк (Приватбанк)
МФО 307770,
ОКПО 14360080,
Р/р 29244825503000
Для поповнення картки 6705092000016206 
ІПН 3046720250 
Кузнєцов Сергій Юрійович 
(це рахунок старшого сина)
Інформацію надано 
православним молодіжним рухом 
«Молодість небайдужа» 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика