Другий турнір з міні-футболу на кубок «Київського Єрусалиму» 2012 року:

Омріяна перемога команди Свято-Феодорівського храму напередодні престольного свята

 

26 травня 2012 року, у дні святкування 1530-річчя Києва та напередодні храмового свята в «Київському Єрусалимі» (щороку відзначається 29 травня, у день пам’яті св. прп. Феодора Освяченого), на стадіоні київської загальноосвітньої школі №1 відбувся Другий турнір на кубок «Київського Єрусалиму».

У турнірі взяли участь команди п’яти київських храмів – на честь прп. Феодора Освяченого (вул. Багговутівська, 4А), на честь св. блг. кн. Ярослава Мудрого (вул. Дніпровська набережна, 2А), на честь мч. Валерія (Гідропарк), на честь свт. Миколая Чудотворця (вул. Юрківська, 3) та храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Володимирська» (вул. Артема, 86–88).

Серед учасників команд – переважно не професійні футболісти: священики, паламарі, співробітники комунальної служби з благоустрою, солісти хору ім. Верьовки і навіть учитель недільної школи.

Через непарну кількість команд схема турніру виявилася надскладною, і лише титанічними інтелектуальними зусиллями ієрея Володимира Дубового вдалося досягнути справедливого вирішення ситуації.

За жеребкуванням першими зійшлися команди храмів мч. Валерія (що на Гідропарку) та св. блг. Князя Ярослава Мудрого, і зі значною перевагою перемогли футболісти з Гідропарку, і отже, їм залишалось чекати результату другого матчу, аби потім зіграти з його переможцем.

Друга гра за участі гравців Свято-Миколаївського і Свято-Феодорівського храмів, завершилась перемогою господарів («феодорівців»), хоча на цей раз гра була майже на рівних, і в основний час не вдалося визначити переможця. Вирішили грати додатковий час до першого голу.

А оскільки, повторюсь, команд було п’ять, а часу (до вечірньої служби) не так вже й багато, грати «по колу» (коли кожна команда грає з кожною «навиліт», а потім – за другим  колом – так само, і лише потім – фінальна гра) не доводилось, тож поки переможці другої гри відпочивали, відбувся третій матч – між фаворитами першої гри (командою храму мч. Валерія на Гідропарку) та храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Володимирська». І знову зі значною перевагою першість здобули «валеріївці».

Таким чином, до фіналу потрапили двічі переможці з храму  мч. Валерія на Гідропарку і переможці другої гри турніру – команда храму на честь прп. Феодора Освяченого. Гра виявилась напруженою, нервовою, адже сили були майже рівні і все залежало від одного необережного руху. Свято-феодорівці перемогли за рахунок витримки і життєвого досвіду, а ще, вочевидь, завдяки духовній підтримці прп. Феодора. Слід віддати належне  і несподіваному воротарському таланту настоятеля – ієрея Петра Семащука, особливо у фінальній грі. Можливо, наступного року свій воротарське вміння продемонструє і священник Володимир Дубовий, який цього разу обмежився тренуванням за межами поля під час перерви, а під час гри виконував функцію судді.

Таким чином володарями кубку «Київського Єрусалиму» 2012 року стали ініціатори турніру (і це для них неабиякий поступ, адже минулого року вони навіть не пройшли до фіналу), а приз – ікону Пресвятої Богородиці (на гіпсі, в дерев’яній рамці), – було вирішено віддати їхнім суперникам, яким довелося зіграти цілих три матчі (два з них – переможні!).

Висловлюючи подяку всім учасникам і вболівальникам, нагадуємо, що метою Турніру з міні-футболу, започаткованого минулого року доброчинним фондом «Київський Єрусалим», є популяризація здорового способу життя і привернення уваги громадськості до вирішення проблем дітей, що долають важкі недуги, а також до стану сучасних православних храмів, зокрема – до  труднощів і потреб парафій, і особливо – святинь, що нині відновлюються, а також нововідкритих церков.

 

 

Репортаж за свіжими враженнями від турніру

підготувала Вікторія Осташ,

парафіянка Свято-Феодорівського храму

 

Tagged with:
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика