Мати багатодітну родину  —  велика сміливість у наш час. Аллочка саме з такої родини, і їй потрібна допомога!

Усе почалось у 2011 р. зі, здавалося б, простого синця в області правої лопатки. Але час минав, а біль не проходила… В районній лікарні поставили діагноз «туберкульоз», і тільки у Луцькій обласній лікарні встановили, що це— страшна хвороба, саркома Юінга.

Там же, в Луцьку, дівчинка пройшла чотири блоки хіміотерапії. Тепер Алла перебуває на лікуванні у Києві в Інституті раку. Але вона дуже сильно потребує вашої допомоги.

Запланована операція довгий час відкладалася, через те що не змогли відібрати для пересадки необхідну кількість стовбурових клітин. За цей час Алла пройшла сім блоків хіміотерапії. Але з операцією вже тягнути не можна, і хоча аналізи, слава Богу, показали, що метастази призупинені, ризики дуже великі — терміново необхідне оперативне втручання. Попереду в Алли дві складні операції — замість передбачуваної однієї!
Сім’я 16-річної дівчинки перебуває в дуже важкому матеріальному становищі! Воно погіршилося ще й тим, що одна з молодших сестер Аллочки, Роза, також захворіла. У Мельничуків 10 дітей, наймолодшій, Настусі, всього один місяць. Мама в декретній відпустці, а тато постійно знаходиться в Києві з Аллою. Ситуація просто критична: грошей зараз не вистачає навіть на харчування.
Алла звертається до вас із проханням про допомогу, дайте їй вийти переможцем з важкої боротьби за життя. Без вашої допомоги боротьба ця буде нерівною, і шанси дівчинки зведуться до нуля. Ми просимо вас надати їй необхідну фінансову та молитовну допомогу, оскільки без неї Аллочці просто не вистояти!
Аллі необхідна також кров третьої групи з позитивним резусом (B (III) Rh +3 +) на тромбоконцентрат.
КОНТАКТИ:
Тел. волонтера: 
095–589–21–86 
Анна Синиця
РЕКВІЗИТИ:
Приватбанк
р/р 29244825509100
МФО: 305299
ОКПО: 14360570
Призначення платежу: 
поповнення картки 
№ 4627 0858 2319 0976
Одержувач: 
Мельничук Голгеня Адібівна
ІПН: 2517211346
Інформацію надано православним молодіжним рухом «Молодість не байдужа» (www.molodost.in.ua)
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика