Коли на початку року у дев’ятирічного Максима почала боліти нога, батьки не стали відразу бити на сполох. Адже це хлопчик — легко міг забитися, та й сам він приховував біль, щоб не змусили лікуватися. Але  наприкінці січня хлопчик почав кульгати, а нога над коліном опухла. Зробивши в районній лікарні рентген, лікарі визначили, що це остеомієліт, і призначили лікування антибіотиками, яке полегшення не принесло.
Після обстеження в обласній лікарні його направили в Київський Національний інститут раку. У дитячому відділенні в дитини взяли біопсію, встановивши діагноз: «остеогенна саркома лівої великої гомілкової кістки». З березня 2012 р. почалося лікування.

У Максима відразу ж виникли серйозні проблеми зі шлунком. Хлопчик практично нічого не їв, втрачав вагу, в нього розвинулася депресія. Мама разом із сином не їла й не спала, переживала, плакала. Але щоразу, розповідаючи про ці труднощі, вона посміхається і вірить, що з Божою допомогою вони все подолають. А коли стає зовсім не під силу, вони запрошують в гості тата, який перебуває вдома по догляду за маленькою дитиною, молодшим братиком Максима. Артемчик за цей час уже встиг призабути свою маму Таню, яка понад усе на світі мріє вилікувати Максима і швидше повернутися додому.
Маму часто можна побачити в лікарняному храмі на честь святих Косми і Даміана, і вона дуже шкодує, що у них із Максимом досі не було можливості відвідати святині Києва. Тетяна постійно молиться про сина, і Господь дає їй сили долати труднощі й не втрачати віру.
Максим Вахнюк витримав 15 блоків хіміотерапії та операцію з ендопротезування ноги. До кінця лікування залишилося пройти ще два блоки хіміотерапії. Однак за цей час у батьків закінчилися усі можливі фінансові ресурси. Підтримайте, будь ласка, Максимка і його маму!
КОНТАКТИ: 

Тел.: 067–197–02–95, 
Тетяна (мама);
098–441–88–74, 
 Надія (волонтер).

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ: 

Реквізити:
Приватбанк
р/р 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Призначення платежу: поповнення картки № 6762 4620 5658 4680
Одержувач: Вахнюк Тетяна Миколаївна.
Інформацію надано православним молодіжним рухом «МОЛОДІСТЬ НЕ БАЙДУЖА». 
 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика