Кожен випадок у відділенні дитячої онкогематології трагічний. Але є історії, які торкаються глибин душі. Валентина Миколаївна, Віталій Борисович та їхній син Віталік живуть у с. Іванівка Кагарлицького р-ну Київської області. У подружжя 19 років не було дітей. Скільки вони пройшли митарств по лікарях, скільки сліз Валя виплакала, одному Богу відомо. Але сім’я вирішила: якщо не доля їм народити дитину, то вони подарують щастя іншому, покинутому малюкові. І всиновила восьмимісячного Віталіка.

Життя відразу набуло сенсу. Кожен день був наповнений радістю, щастям, турботою. Віталік виріс дуже працьовитим, слухняним, спокійним хлопчиком. Коли йому виповнився рочок, Валя помітила дивне лущення у нього на шкірі. Після звернення до лікарів почула діагноз — «іхтіоз» (спадковий дерматоз, виявляється утворенням на шкірі риб’ячих лусок). Багато витратили сил, але навчилися жити із цим захворюванням.

У 11 років Віталік почав швидко втомлюватися, іноді йшла з носа кров. Після аналізів ви­явили гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Почали лікування, однак Віталік не увійшов у ремісію, тому йому потрібно робити пересадку кісткового мозку від нерідного донора. Це дуже дорого, і у Віталіка майже немає часу: всього два місяці. Мама — пенсіонерка, тато — інвалід, зараз перебуває в лікарні, продати їм нічого, позичити такі гроші немає в кого. Дивлячись на батьків дитини, бачачи, якою любов’ю оточений цей хлопчик, розумієш, що він — сенс їхнього життя. Що буде з ними, якщо ми не зуміємо їм допомогти, страшно собі уявити. А без пересадки кісткового мозку в дитини немає шансів на життя.
На даний момент хлопчика згодна прийняти на лікування італійська клініка, звідки отримано рахунок на 120 тисяч євро.
Віталік до хвороби не знав, що він прийомний. У силу обставин батьки розповіли йому про це, бо найголовніше для них — урятувати його життя. Сім’я потребує як фінансової, так і молитовної підтримки близьких та далеких людей. Хоча людей далеких у такій ситуації бути не може.
Нам ніколи не осягнути Промисл Божий про нас і ніколи не зрозуміти сенс хвороб і страждань. Проте в наших силах допомогти ближньому, дійсно стати для нього ближнім, не пройти повз і не залишитися байдужим до його страждань. У наших силах подарувати частинку свого тепла.
Будь ласка, допоможіть! Наша допомога буде справжнім чудом, подарунком, надією на життя.
КОНТАКТИ:
Тел.: 098–453–88–82 
(Валентина, мама);
050–510–19–69
(Катерина Сапожкова,
волонтер).
РЕКВІЗИТИ
ПриватБанк
Р/р 29244825509100
МФО 305299
ОКПО 14360570
Призначення платежу: поповнення карти № 5211 5373 0592 7555
Одержувач: Злобенко Валентина Миколаївна.

Інформацію надано Українською відкритою асоціацією організацій, груп і осіб, що працюють з дітьми, які страждають на онкозахворювання (http://www.donor.org.ua/)

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика