Завершено читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Крітського на першому тижні Великого посту. Повністю Великий покаянний канон (стояння Марії Єгипетської) буде прочитано на Богослужінні Утрені четверга п’ятого тижня Великого посту 17 квітня ввечері.
У четвертий день першого тижня Великого посту, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир за Великим повечір’ям у Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва прочитав заключну четверту частину великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.
Слухайте також записи: Блаженніший Митрополит Володимир читає Покаянний канон преподобного Андрія Критського (аудіо)
За богослужінням Першосвятитель звернувся до віруючих із словом настанови:
«Син Божий віддав Себе на смерть, щоби кожний віруючий у Нього не загинув, але мав життя вічне. Син Божий, спасаючи нас від влади диявола, зійшов на землю і прийняв на себе смерть, аби тільки виправдати перед Богом людину. Не заради якоїсь вигоди, не заради якихось інтересів, а заради спасіння людини вмер Сам Христос. Спаситель показав Свою справжню Божественну любов і явив всі чесноти, якими нас нагородив та дав можливість ними просвіщатися та освячуватися. Нам необхідно тільки відповісти Богу на Його любов своєю любов’ю і за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих угодників Божих збирати плоди свого покаяння і своєї приналежності до Церкви, до Божих законів, які приводять людину до єдності з Господом».
За матеріалами сайту УПЦ
Читайте також: Сьогодні останній день на цьому тижні у храмах і монастирях УПЦ читають канон преподобного Андрія Критського

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика