Сучасний церковний письменник, один з найпопулярніших блогерів. Народився в Ростові-на-Дону в 1954 р. Закінчив школу, служив в армії, працював на телезаводі та в шахті. В 1989–90 рр. працював у видавничому відділі Введенської Оптиної пустині.

Рукоположений у сан священника в 1990 р., закінчив Київську духовну семінарію та академію. Магістр богослів’я. Настоятель храму-каплиці св. прав. Іоакима й Анни в м. Ровеньки Луганської області, зведеного в пам’ять про загиблих шахтарів. Член єпархіальної ради. Прес-секретар Луганської єпархії.

Про себе розповідає так: «Одного разу інженер з гірничої автоматики, який заходив до храму Божого лише тому, що “цікаво” та “таємничо”, познайомився зі священиком. Знайомство і не відбулося б, якби в священика в руках не було останнього випуску популярного на той час “Нового світу”.
Далі інженера вкрай схвилювали знання “латературного” попа, який, виявляється, любив читати саме те, що подобалося інженеру. Виникло бажання “поєднати” літературну бесіду з основною діяльністю священика, який сподобався. Ось і поєднав, дякувати Богу».

 

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика