Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир благословив проведення у Волинській єпархії в рамках святкування 1025-ї річниці Хрещення Русі IV Всеукраїнського фестивалю духовної пісні «Волинський благовіст».
10 квітня Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з головою Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієреєм Валентином Марчуком.
Який нагадав, що метою фестивалю є збір коштів для обездолених дітей Волині. Фестиваль традиційно відбувається 2 червня стараннями митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та організовується координаційною радою Волинської єпархії.
Захід проходитиме на стадіоні «Авангард» м. Луцька за участю зірок української естради. Слід зауважити, що минулого року було зібрано 260 тис. гривень, за які було придбано побутову техніку кризовим сім’ям. Протягом року допомогу отримали більше 100 сімей.
Читайте також: ЛУЦЬК. Майже 260 тис.грн для обездолених дітей зібрав фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст»

Предстоятель долучився до цього благодійного заходу не тільки благословенням, але й передав власні кошти для дітей-сиріт.
Також, представник Волинської єпархії розповів про плани святкування 1025-ї річниці Хрещення Русі на Волині, зокрема, проведення хресних ходів, молодіжних фестивалів, благодійних та просвітницьких акцій. З нагоди цього ювілею та 20-ї річниці перебування Почаївської ікони Божої Матері на Волині Блаженніший Владика благословив проведення в єпархії Хресного ходу з Почаївською іконою.
До дня Пасхи Архіпастир благословив презентувати в інформагентстві УНІАН факсимільне видання Луцького Псалтиря ХІV ст., яке нещодавно побачило світ. Псалтир було віднайдено у Флорентійській бібліотеці луцькими священиками.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика