Біля храму в ім’я Петра і Павла в м. Буча (Київська область) освячено величезну писанку та новоутворений Петропавлівський парк.
Поява пасхального яйця близько 2,5 м заввишки напроти Петропавлівського храму стала справжньою сенсацією в невеличкому містечку, і чомусь першим питанням, яке виникало у мирян, було: чи залишиться писанка тут назавжди? Як завіряють священнослужителі храму, яйце, розписане кращими місцевими художниками, стане не просто великоднім гостем, а постійним жителем міста.
Сусідом писанки став новенький дитячий майданчик, що виріс там за кілька днів та увійшов до комплексу Петропавлівського парку разом із затишною алеєю та лавочками.
Священик Петропавлівського храму о. Сергій вважає розташування майданчику поряд із церквою дуже зручним, адже багато малечі парафіяни храму приводять на недільні служби, а також сюди приходить багато людей за освяченою водою з церковного колодязя.
А спеціально до 1025-річчя Хрещення Русі планується довгоочікуване освячення та відкриття нового великого храму в ім’я святих Петра та Павла. Зараз у храмі вже проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика