Привітати маленьких пацієнтів онкологічного відділення обласної дитячої лікарні зі святом Пасхи Христової завітав 11 травня дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Юні хористи заспівали пасхальних, народних та дитячих пісень і побажали усім дітям, які знаходяться на лікуванні, найскорішого одужання. Діти, які могли ходити, вийшли до гостей, інші – слухали концерт крізь відчинені двері своїх палат.
Настоятель храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Цілительниця», розташованого у лікарні, протоієрей Андрій Зубатенко також привітав дітей та роздав їм солодкі подарунки.
Цього ж дня разом з отцем Андрієм, котрий здійснює духовну опіку не лише дитячої лікарні, а й розташованого поруч обласного будинку престарілих, дитячий хор відвідав з концертом і цей заклад.

Стареньким сподобалися духовні піснеспіви, веселі та запальні народні пісні, які нагадали про далеку молодість. Але особливо зворушливо у виконанні церковного хору прозвучала пісня «Альоша», якою діти привітали ветеранів та дітей війни зі святом Перемоги. Після концерту та святкових привітань усі отримали від гостей пасхальні подарунки та солодощі.
Прес-служба Вінницької єпархії

 

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика